Para Birimi Seçimi


1984 yılında ticari faaliyetlerine serigrafi baskı ile başlayan Gündoğdu İkaz Levhaları Limited Şirketi 1990 yılında uyarı levhaları üretimi konusunda ilk adımlarını atmıştır.

Bugün yılda 1 milyondan fazla uyarı levhası üretim kapasitesine sahip olan Gündoğdu İkaz Levhaları, kurulduğu günden bu yana her geçen gün yenilikleri daha çok takip ederek uyarı levhalarının dizayn ve kullanımda kolaylığında gelişmeler sağlamış, standartlara ulaşan levhalar üretmiş ve piyasaya birçok uyarı levhası tasarımı kazandırmıştır.

Türkiye’de uyarı levhaları hususunda ilk stoklu üretimi yapan Gündoğdu İkaz Levhaları, Türkiye genelinde 50'yi aşkın satış noktası ve yüzlerce referansı ile sektörde öncü konumundadır.

Gündoğdu İkaz Levhaları, uyarı levhaları dışında işyeri ve trafikte güvenliği sağlayacak çeşitli ürünleri lider markalardan tedarik ederek müşterilerine sunmaktadır.

Gündoğdu İkaz Levhalarının aynı zamanda 7 yıllık E-Ticaret Deneyimi bulunmakta olup, %3 iade %97 teslim oranı ile hedefi %100 müşteri memnuniyetidir. 


Kalite, estetik ve kullanımda kolaylık bakımından her türlü özenin gösterilmiş olduğunu belirtmek isteriz.

GÜNDOĞDU İKAZ VE YÖN LEVHALARI İMALATI İŞ GÜVENLİĞİ VE REKLAM HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

E-Bülten
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.